Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


O nás
O nás

 

Vítejte na mých stránkách.

 

Orgonity tvořím s láskou a pohodou a nabíjím přes Kristovu energii, energii Panny Marie, Reiky 3.stupeň (3. stupeň kromě jiného umožňuje i programování kamenů) a Shamballu 1 - 12D. Mandaly si tvořím sama a věřím, že i Vám jejich energie pomůže na cestě běžným životem.

Duchovnem a esoterikou se zabývám již více jak 20 let a samozřejmostí je, že ovládám i automatickou kresbu, diagnostickou kresbu a automatické písmo, napojení na Akášickou kroniku, Zdroj, které nejen mě pomáhají v každodenním životě, provádím hlubinné regrese, spirituální (duchovní) regrese, odvádění duší atd. Nově zkouším Dálkové nazírání s Alex Mc Kenzie, a dále se rozvíjím, tak jak mě to do života přijde a ono to vždy přijde, buď zezhora nebo setkáním s úžasnými bytostmi, pozemskými i mimozemskými.:-) Cítím to jako poslání, a tak věřím, že vám budou orgonity, mandalky a další mnou vyrobéné věci na cestě životem úžasnými pomocníky a léčitely nebo díky mému vedení zažijete nevšední láskyplnný zážitek ve spirituální regresi!!

 

Přeji Vám hezký den s úsměvem...

 

Šárka Daisynka Zámečníková